Arajmanlar 
Buketler 
Güller 
Çelenkler 
Ferforje 
Gelin Arabası 
Gelin Buketi 
Gelin Masası 
Kuru Çiçek 
Orkideler 
Saksı Çiçeği 
Sepet 
Yılbaşı 
 
ANNELER GÜNÜ 
BABALAR GÜNÜ 
SEVGİLİLER GÜNÜ 
YILBAŞI 
ÖĞRETMENLER GÜNÜ 
sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Ürün Aramaçiçek
E-mail  
Şifre 
gelin arabası süslemeYüksel çiçekçilik; yeniliklere açık misyonu, profesyonel kadrosu, hızlı servis anlayışı, zengin ürün çeşidi,uzun yılların deneyimi,güvenli alışveriş sistemi ile ; çiçek siparişlerinizi 7/24 online İstanbul Anadolu - Avrupa yakası ve tüm Türkiye'ye en hızlı ve güvenli şekilde sevdiklerinize ulaştırır.Çiçek,çiçekçi,çiçek siparişi,netten çiçek gönderimi,çiçekevi,çiçekçi istanbul,çiçek gönderme konularında 1970 den bu yana hizmetimizi sürdürmekte olup; Açılış,Açılışa Çiçek,Anneler Günü,Aşk & Sevgi,Babalar Günü,Cenaze,Doğum Günü,Doğum,Bayram,Dostluk,Düğün,Hasta Ziyareti,Sevgililer Günü,Söz, Özür Dileme,Nişan Çiçeği,Gelin Çiçeği,Gelin Buketi,Gelin Arabası,Yeni İş, Terfi,Yıl Dönümü,Öğretmenler Günü gibi hayatımızda yer edinmiş özel günlerde ve duyguların ifadesinde arajman,buket,gül,çelenk,ferforje,gelin arabası,gelin buketi,gelin masası,kuru çiçekler,orkide, saksı çiçeği,sepetten oluşan zengin ürün portföyü ile duygularınıza tercüman olmaya devam etmekteyiz.çiçekçi istanbul çiçek

1. Kopya Hakkı
Yüksel Markası, çiçekçilik ve ilgili faaliyetler için TPE tarafından tescil edilmiştir. İsmin T.C. dahilinde ticari faaliyet doğrultusunda rekabet ve benzeri amaçlar ile doğrudan veya benzetilerek kullanımı tarafımıza resmi kanallara başvurma hakkını doğurmaktadır.

Sitede yer alan ürün resimleri özgündür ve üçüncü tarafların ticari amaçla kullanımına açık değildir.

2. Ürünler
Sitede yer alan ürünler tarafımızdan tedarik edilebilir niteliktedir. İstanbul dışı siparişler için sitede ilgili dağıtım sınırlandırılması getirilmiştir ve ürünün açıklamasında belirtilmektedir.

Ürünün resmi tasarımı için bir kılavuz, ürün açıklaması taahhüt niteliğindedir ve içeriğeYüksel Çiçekçilik tarafından önem verilmektedir. Bununla birlikte tedarik için herhangi bir sorun sözkonusu olduğunda Yüksel Çiçekçilik ürünün içeriğini görsel ve maddi eşdeğerini kullanma koşulu ile alternatif tür kullanma hakkını saklı tutar.

Sitede satışa konu olan bazı ürünler ağız yolu ile alınması durumunda zehirleyici veya polenleri vasıtası ile allerjik olabilir. Türü ne olursa olsun ağız yolu alınmaması, allerjik olan kişiler tarafından koklanmaması önerilmektedir.

3. Fiyatlar/Ödeme
Ürün fiyatları Türkçe sitede Türk Lirası olarak verilmiştir.

Siparişin teslim edileceği zaman ne olursa olsun sitede ürün için siparişin online olarak verildiği andaki fiyat geçerlidir.

Belirtilmiş fiyatlara Katma Değer Vergisi dahildir. Siparişler için Yüksel Çiçekçilik tarafından mağazada satış belgesi düzenlenmektedir. İlgili belge siparişi veren veya alıcı tarafından sipariş numarası belirtilerek mağazadan teslim alınabilir.

Katalog ve arama sayfalarında belirtilmiş fiyatlar Istanbul içi teslimat için geçerlidir. Türkiye içi, Istanbul dışı için 15 YTL dağıtım gideri ödeme sayfasında belirtilmektedir.

Ödeme sayfasında yer alan fiyat ve varsa dağıtım gideri ödemeye temel teşkil etmektedir.

Kredi kartının sahibi dışında kullanımı sonucu oluşan ve dolandırma amaçlı girişimlerde yapılacak inceleme ve gönderenin siparişi inkar etmesi sonucu iade sözkonusudur. Bu durumda ürünün bedeli teslim alan kişiden sulh veya cihed yolu ile tahsil edilir.

İade sözkonusu olduğunda bedelin bankaya aktarılan Türk Lirası karşılığı temel alınır. Kredi kartı sağlayıcının kur farklılığı nedeniyle doğabilecek farklılıklar lehte veya aleyhte olmak üzere müşteriye aittir.

4. Sipariş ve Teslimat
Ürünler ile ilgili Sipariş bağlantıları ziyaretçiyi Sipariş Formu'na yönlendirmektedir. Sipariş Form'unda ve bunun gönderilmesini izleyen Ödeme Formu'nda form kullanımı ve sipariş ile ilgili açıklamalar yer almaktadır.

Sipariş Formu'nda ve Ödeme Formu'nda talep edilen bilgilerin tam ve doğru olması, ödemenin olumlu olarak gerçekleşmesi durumunda Yüksel Çiçekçilik siparişi yürürlüğe koymaya yükümlüdür. Eksik veya hatalı bilgi durumunda eğer siparişi veren verdiği bilgiler doğrultusunda bağlantı kurulabilir ise siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Siparişi verenin hatalı bilgi vermesi durumunda doğacak gecikmelerden siparişi veren sorumludur.

Siparişi veren onsekiz (18) yaşından büyük olmak zorundadır.

Sipariş Formu'nun ve Ödeme Formu'nun gönderilmesi akabinde ödeme başarılı ise ziyaretçiye bu durum bildirilmekte ve belirtmiş bulunduğu e-mail adresine otomatik bir e-posta gönderilmektedir. Bu e-posta'nın e-posta yazılımının Yanıtla (Reply) işlevi ile başlığının silinmeden olduğu gibi geri gönderilmesi gerekmektedir. Bu e-posta'ya ilgili yorumun yazılması mecburi değildir, ilgili yorum ürün fiyatının değişmesini gerektiren ek bir talep olmamalıdır. Sipariş bilgilerinde düzeltme ile ilgili talepler dikakte alınmaktadır.

Alıcı yerinde bulunamıyorsa teslimatın yakın olarak bilinen kişilere gerçekleştirilmesi veya ertelenmesi kararı verme hakkını Yüksel Çiçekçilik saklı tutmaktadır.

Siparişin veriliş zamanı teslimat zamanından en az 4 saat önce olmalıdır. Türkiye içi için haftanın 7 günü 10.00-20.00 saatleri arası teslimat gerçekleştirilebilmekte, Türkiye dışı için cumartesi, pazar günü ve alıcının bulunduğu yerdeki resmi tatil günlerinde teslimat gerçekleştirilememektedir.

Teslimatın alıcıya doğrudan gerçekleştirilmesinin mümkün bulunmadığı, teslimatın üçüncü kişi aracılığı ile gerçekleştirileceği yerlerde (hastane, işyeri, havaalanı, otel gibi) teslimat yetkili kişiye gerçekleştirilir ve ilgili üçüncü kişinin imzası teslimatın tarafımızdan gerçekleştirilmiş olması için geçerlidir.

5. İptal
Türkiye içi siparişler teslimat zamanına 24 saat veya daha fazla zaman kala iptal edilebilir.

Türkiye dışına teslim edilecek siparişler teslimat zamanına 48 saat veya daha fazla zaman kala iptal edilebilir.

Siparişin iptali için yuksel@yukselcicek.com. adresine sipariş numarası ile birlikte bildirilmesi ve teyidinin alınması yeterlidir.

Bedelin iadesi 48 saat içersinde yapılacaktır.

 
Çiçek Bakımı
Çiçekler ve Burçlar
Çiçeklerin Dili
Hazır Mesajlar
   netten çiçek gönderimi
çiçek siparişi için bizi arayın.
çiçekçi çiçek siparişi  
 
 
 
anasayfa | hakkımızda | teslimat şartları | yardım | iletişim
2008 © yukselcicek.com | designed by